ליבנה פיתוח טכנולוגי הינו משרד תכנון ותיק המתמחה בתכנון בתלת ממד וניהול תהליכי BIM. מבצעים פרויקטי BIM ברמות פירוט שונות כבר משנת 2006.  

Building Information Modeling (בקיצור BIM) היא שיטת עבודה לליווי פרויקט בניה משלב היזמות, לשלבי התכנון והביצוע, ולבסוף גם בשלב התחזוקה.  BIM מבוססת על טכנולוגיות מידול ממוחשבות ליצירת מודל אחד, הכולל בתוכו את כל המידע הדרוש לפרויקט - החל מתכניות תלת ממד של המבנה ותכולתו, ועד לניהול לוחות הזמנים ותקציבי הפרויקט.

ליבנה פיתוח טכנולוגי החלה את דרכה בתחום ה-BIM כבר בשנת 2006, ואנו יודעים להוביל פרויקטים בשיטה זה ברמות פירוט שונות. יש בידינו את הידע והיכולות לבנות מודל תלת ממד של תכניות היועצים ולנהל מודל מרכזי ועדכני, המכיל בין השאר את המצב הקיים בשטח(As Made), כתבי כמויות וניהול לוחות זמנים. בנוסף, אנו מבצעים בדיקות התנגשות ותאום מערכות בתלת ממד, ועוד. את כל אלו אנו מבצעים על פי מפרטי BIM וסטנדרטים בינלאומיים, כגון מפרט ה-BIM שכתב משרד הביטחון.

את המודל כל אדם מורשה יוכל לראות בחינם, מכל מחשב, בתוכנה נוחה וידידותית למשתמש, כך שתהליך ה-BIM יכול להשתלב בצורה אינטואיטיבית גם אצלכם.  

ביכולתנו ללוות גופים ומוסדות, שונים ולהטמיע את התהליך משלבי התכנון המוקדם ועד לשלב הביצוע והתחזוקה. 

נשמח ליצור עמכם קשר על מנת להסביר עוד על תהליך ה-BIM ולספק לכם מידע מפורט בנושא. 

תאום מערכות ו-BIM

ליבנה פיתוח טכנולוגיה בע"מ

ד.נ שקמים, מושב תימורים 79860

08-9491024